LUTY

"Sekretne życie melodii z bajek" - audycja umuzykalniająca dla dzieci pod patronatem Filharmonii Koszalińskiej /skrzypce, gitara, keyboard/. Melodie ze znanych bajek sprzed lat.
"Dzień Babci i Dziadka" - uroczyste spotkania z najbliższymi. Zaprezentowanie programów artystycznych przygotowanych przez dzieci. Miłe spędzenie czasu w sympatycznym gronie.MARZEC

"Muzyczny cyrk Filipa"- audycja umuzykalniająca dla dzieci pod patronatem Filharmonii Koszalińskiej /trąbka, obój, keyboard/. Opowieść o magicznym i fascynującym świecie iluzji, magii i egzotycznych zwierzętach.
"Wiosenne granie(muzyczne powitanie wiosny)"- audycja umuzykalniająca dla 5 i 6-latków w Szkole Muzycznej im. Oskara Kolberga w Szczecinku.
"Dzień Wiosny- wesołe powitanie nowej pory roku."- Pożegnanie zimy zgodnie z ludowymi tradycjami. Ekologiczne topienie marzanny. Zabawy z gaikiem maikiem. Kolorowy przemarsz w okolicy przedszkola.
"Wielkanocne poszukiwania pisanek"- zabawy w ogrodzie przedszkolnym, nawiązujące do tradycji i symboli związanych z Wielkanocą.
"światowy Dzień Wody" - wycieczka do Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Szczecinku.


 

KIECIEŃ

"Wędrówki artystki mrówki"- audycja umuzykalniająca dla dzieci pod patronatem Filharmonii Koszalińskiej /skrzypce, altówka, róg, keyboard/.Obfitująca w przygody podróż w poszukiwaniu muzyki oraz rytm, tempa, porządku i ładu.
"Dzień Ziemi"- udział w światowej akcji. Głośny przemarsz w okolicy przedszkola mający na celu zachęcenie mieszkańców Szczecinka do dbania o naszą planetę.
"Dzień Leśnika"- wycieczka do Nadleśnictwa Dalęcino. Zapoznane ze szczegółami pracy leśniczego.
"Konkurs plastyczny dla dzieci ”Żywioły Ziemi”."- Nawiązanie do realizowanego w placówce celu rocznego.